Naprawa ciężarówek i naczep

Oferta

Specjalnością firmy ATS Autor Truck Service jest kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych. Niezależnie od przyczyny usterki oraz skomplikowania usługi naprawczej, nasz zespół mechaników działa fachowo, szybko i solidnie. Nasze usługi stacjonarne świadczymy w warsztacie pod Wrocławiem, w ramach serwisu wyjazdowego działamy na terenie całej Polski i Europy.
 
Samochody ciężarowe są znacznie bardziej narażone na poważne uszkodzenia i awarie, dlatego naprawa ciężarówek wymaga dużego doświadczenia i precyzji. Oferujemy profesjonalną diagnostykę i serwis w zakresie:
 
  • naprawy układu hamulcowego i pneumatycznego
  • naprawy sprzęgła na drodze
  • naprawy wału napędowego, oraz podpory wału
  • wymiany uszkodzonego łożyska piasty
  • wymiany i regeneracji osi w miejscu awarii ( SAF, ROR, BPW, KNORR )
  • naprawy zacisków hamulcowych
  • remontu kapitalnego silników SCANIA
  • naprawy poduszki zawieszenia
 
Wszystkie usługi wykonujemy na najwyższym poziomie, skracając do minimum czas ich realizacji. Posiadamy duży asortyment części zamiennych, a także korzystne umowy z dystrybutorami, dzięki którym ceny naszych usług są wyjątkowo korzystne. Na wszystkie naprawy dajemy pisemną gwarancję.
 
Oprócz naprawy samochodów ciężarowych, serwisujemy także przyczepy oraz naczepy. Spawanie oraz naprawa naczep to niestety bolesna konieczność przy codziennej eksploatacji i setkach przejechanych kilometrów. Uszkodzenia naczep powstają nie tylko w wyniku kolizji. Bardzo często to efekt niewłaściwego umocowania ładunku lub nieprawidłowości podczas rozładunku przewożonego towaru. Niestety duże obciążenia,a także niska jakość nawierzchni na wielu odcinkach dróg to czynniki, które najczęściej przyczyniają się do awarii naczepy. 
 
Firma ATS zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz naprawą naczep, zarówno w warsztacie stacjonarnym, jak i w ramach serwisu mobilnego. Szybko i solidnie wymieniamy uszkodzone elementy. Zajmujemy się także renowacją naczep oraz przyczep powypadkowych. Jesteśmy dyspozycyjni 24 h i zawsze gotowi do działania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.