Pomoc drogowa Tir

Samochody ciężarowe najczęściej ulegają awarii na trasie, z daleka od najbliższego warsztatu. Bardzo często uszkodzenia zdarzają także podczas załadunku lub rozładunku towaru, bądź z powodu źle zabezpieczonej naczepy. Do najbardziej typowych problemów należą awarie elektryki, jak również uszkodzenia opon i części zawieszenia, a także kłopoty z  akumulatorem. Według statystyk najwięcej wypadków i sytuacji awaryjnych na drogach z udziałem samochodów ciężarowych zdarza się w sezonie zimowym. Dlatego warto się zabezpieczyć i mieć zawsze pod ręką numer do zaufanego serwisu mobilnego.
 
Ciężarowe Tiry nierzadko przewożą ładunek o określonym terminie ważności. Wszelkie usterki i awarie, które opóźniają podróż są nie tylko zagrożeniem dla kierowcy, lecz także uniemożliwiają terminową realizację zlecenia. W konsekwencji firma transportowa musi się liczyć ze stratami finansowymi lub utratą zaufania klienta. 
 
Szybka i fachowa pomoc na miejscu to najlepsze rozwiązanie w sytuacji kryzysowej na drodze.  Nasza usługa pomoc drogowa Tir to serwis wyjazdowy, który obejmuje zamówienie i dostarczenie części, dojazd na miejsce awarii oraz profesjonalną naprawę. W razie większego wypadku lub kolizji możemy również odholować pojazd do warsztatu. Usługa holowanie Tir realizowana jest na terenie całego kraju oraz Europy. Dysponujemy nowoczesnym i pewnym sprzętem, dlatego gwarantujemy niezawodny i  bezpieczny transport uszkodzonego pojazdu. 
 
Bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego dbamy o wysoki poziom usług, a także sprawną realizację zlecenia. Dzięki dobrej znajomości języków obcych poruszamy się pewnie po całej Europie. Naszym klientom gwarantujemy, że otrzymają pomoc w możliwie najszybszym terminie. W ramach serwisu wyjazdowego wysyłamy naszych doświadczonych mechaników, którzy zawsze odnajdą się w każdej sytuacji. Jesteśmy pod telefonem i odbieramy zgłoszenia klientów 24h, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz szybkiej i niezawodnej pomocy drogowej, zadzwoń do nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.