Naprawa ciężarówek i naczep

Oferta Serwis Mobilny TIR

Specjalnością firmy ATS Autor Truck Service jest kompleksowa naprawa samochodów ciężarowych. Niezależnie od przyczyny usterki oraz poziomu skomplikowania usługi naprawczej, nasz wykwalifikowany zespół mechaników wykona naprawdę fachowo, szybko i solidnie. Nasze usługi stacjonarne, które świadczymy w warsztacie pod Wrocławiem oprócz naprawy ciężarówek to także całościowe naprawa naczep. W ramach serwisu wyjazdowego działamy na terenie całej Polski i Europy.

Profesjonalna mobilna diagnostyka i serwis TIR

Specyfika samochodów ciężarowych sprawia, że są one znacznie bardziej narażone na poważne uszkodzenia i awarie, dlatego naprawa ciężarówek wymaga dużego doświadczenia i precyzji. Oferujemy profesjonalną diagnostykę i serwis, który obejmuje:

 
  • naprawy układu hamulcowego i pneumatycznego
  • naprawy sprzęgła na drodze
  • naprawy wału napędowego, oraz podpory wału
  • wymiany uszkodzonego łożyska piasty
  • wymiany i regeneracji osi w miejscu awarii ( SAF, ROR, BPW, KNORR )
  • naprawy zacisków hamulcowych
  • remontu kapitalnego silników SCANIA
  • naprawy poduszki zawieszenia
 

Naprawa ciężarówek w trasie na najwyższym poziomie

Wszystkie świadczone przez nas usługi m.in. naprawę ciężarówek wykonujemy na najwyższym poziomie, a dzięki zaangażowaniu skracamy ich czas realizacji do minimum. Posiadamy duży asortyment części zamiennych, a także korzystne umowy z dystrybutorami, dzięki którym ceny naszych usług są wyjątkowo korzystne. Niezależnie od tego czy wykonujemy naprawę naczepy lub ciężarówki – na wszystko udzielamy pisemnej gwarancji.

Mobilny serwis przyczep i naczep TIR

Oprócz takich usług jak naprawa samochodów ciężarowych, serwisujemy także przyczepy oraz naczepy. Spawanie oraz naprawa doczepy to niestety bolesna konieczność przy codziennej eksploatacji i setkach przejechanych kilometrów. Uszkodzenia naczep powstają nie tylko w wyniku kolizji, ale również mogą być spowodowane stanem dróg i niespodziewanymi sytuacjami na drodze. Jednakże jest to bardzo często to efekt niewłaściwego umocowania ładunku lub nieprawidłowości podczas rozładunku przewożonego towaru. Niestety duże obciążenia, a także niska jakość nawierzchni na wielu odcinkach dróg to czynniki, które najczęściej przyczyniają się do awarii, czego konsekwencją jest naprawa naczepy.

Profesjonalny serwis samochodów ciężarowych 24h na dobę

Firma ATS Autor Truck Service od wielu lat zajmuje się profesjonalnym serwisem  i naprawą samochodów ciężarowych, a także naprawą naczep, zarówno w warsztacie stacjonarnym, jak i w ramach serwisu mobilnego. Nasze usługi charakteryzują się szybkością i solidnością wykonania, dzięki której uzyskują Państwo gwarancję wymiany uszkodzonych elementów na w pełni sprawne. Oprócz działań naprawczych zajmujemy się także renowacją naczep oraz przyczep powypadkowych, które mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat, a to wszystko dzięki odpowiednim działaniom naszych wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy dyspozycyjni 24 godziny na dobę i zawsze gotowi do działania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług