Pomoc drogowa Tir

Serwis i Holowanie TIR w całej Europie

Samochody ciężarowe najczęściej ulegają awarii na trasie, z dala od najbliższego warsztatu, w którym można wykonać wymagane naprawy. Bardzo często w takich przypadkach wymaganym działaniem jest holowanie, a tir bez odpowiedniego przygotowania ekipy naprawczej nie jest łatwym pojazdem do transportu. Również bardzo często uszkodzenia zdarzają także podczas załadunku lub rozładunku towaru, bądź z powodu źle zabezpieczonej naczepy. Do najczęstszych i najbardziej typowych problemów należą awarie układów elektrycznych, jak również uszkodzenia opon i części zawieszenia. Niekiedy poważne kłopoty z akumulatorem mogą być wymagane do wezwania pomocy drogowej dla tirów. Według statystyk najwięcej wypadków i sytuacji awaryjnych na drogach z udziałem samochodów ciężarowych zdarza się w sezonie zimowym, kiedy trudne warunki pogodowe determinują styl jazdy oraz powodują poważne zagrożenia na trasach. Dlatego warto się zabezpieczyć i mieć zawsze pod ręką numer do zaufanego serwisu mobilnego, w którym możemy zamówić ekipę mechaników lub w najgorszym wypadku holowanie tira.

Szybka naprawa w mobilnym warsztacie TIR

Samochody ciężarowe często wykonują zlecenia, w których przewożą produkty z określonym terminem przydatności do spożycia. Wszelkie usterki i awarie, które wpływają na czas realizacji zlecenia niosą nie tylko zagrożenie dla kierowcy, który śpieszy się z dostawą, ale również uniemożliwiają terminową realizację zamówienia. W konsekwencji firma transportowa musi się liczyć ze stratami finansowymi lub utratą zaufania klienta.

Profesjonalny i bezpieczny transport uszkodzonego samochodu ciężarowego

Szybka i fachowa pomoc na miejscu to najlepsze rozwiązanie w sytuacji kryzysowej na drodze. Nasza usługa pomoc drogowa Tir to serwis wyjazdowy, który obejmuje zamówienie i dostarczenie części wraz z dojazdem na miejsce awarii oraz profesjonalną naprawę. W razie większego wypadku lub kolizji mamy możliwość odholowania tira w ramach jeden z naszych opisanych wyżej ofert. Usługa jest realizowana jest na terenie całego kraju oraz Europy. Dysponujemy nowoczesnym i pewnym sprzętem, dlatego gwarantujemy niezawodny i bezpieczny transport uszkodzonego pojazdu.

Mobilny Europejski Serwis TIR 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

Bezpieczeństwo i zaufanie naszych klientów jest dla nas najcenniejsze, dlatego dbamy o wysoki poziom usług, a także sprawną realizację zleceń. Nasz wykwalifikowany personel to nie tylko gwarancja niezawodnej usługi, ale także znajomość języków obcych, dzięki którym poruszamy się pewnie po całej Europie. Naszym klientom gwarantujemy, że otrzymają pomoc w możliwie najszybszym terminie. W ramach serwisu wyjazdowego wysyłamy naszych doświadczonych mechaników, którzy zawsze odnajdą się w każdej sytuacji. Jesteśmy pod telefonem i odbieramy zgłoszenia klientów 24h, przez 7 dni w tygodniu. Jeśli potrzebujesz szybkiej i niezawodnej pomocy drogowej dla tira, zadzwoń do nas i dołącz do grona zadowolonych klientów.